Кухонний ніж Gusto GT-4004-1
Gusto GT-4004-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4004-1
Gusto GT-4004-1 | 164 грн. |
Gusto GT-4004-1 Біла перлина 20,3 см GT-4004-1Білаперлина20,3см | 165 грн. |
Ніж шеф GT-4004-1 Біла перлина 20.3 см GUSTO | 226 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →