Кухонний ніж Gusto GT-4001-3
Gusto GT-4001-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4001-3
Усі ціни 7 →Кухонный нож Gusto Classic для хлеба 20,3 см GT-4001-3 (100166) 100166 | 301 грн. |
Ніж для хліба Gusto Classic GT-4001-3 20.3 см (BP100166) | 114 грн. |
Ніж для хліба Gusto Classic GT-4001-3 20,3 см | 290 грн. |
Кухонний ніж Gusto Classic для хліба 20,3 см GT-4001-3 (100166) | 227 грн. |
Ніж Gusto Classic для хліба 20.3 см GT-4001-3 | 229 грн. |
Кухонний ніж Gusto Classic для хліба 20,3 см GT-4001-3 (100166) | 144 грн. |
Кухонний ніж Gusto Classic для хлібу 20,3 см GT-4001-3 (100166) | 160 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →