Кухонний ніж Gusto GT-4005-3
Gusto GT-4005-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-4005-3
Gusto GT-4005-3 | 176 грн. |
Gusto GT-4005-3 Чорна перлина 20,3 см GT-4005-3Чорнаперлина20,3см | 179 грн. |
Ніж для хліба GT-4005-3 Чорна перлина 20.3 см GUSTO | 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →