Кухонний ніж RiNGEL Weizen RG-11005-1 (6656992)
Фото 3 |
RiNGEL Weizen RG-11005-1 |
|
Ручка з органічного пшеничного волокна, приємна на дотик і не затримує сторонні запахи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RiNGEL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RiNGEL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Weizen RG-11005-1
Усі ціни 6 →RINGEL Ніж овочевий Weizen 105 мм (RG-11005-1) RG-11005-1 | 179 грн. |
Ringel RG-11005-1 | 120 грн. |
Ringel Weizen 10.5 см (RG-11005-1) Weizen10.5см(RG-11005-1) | 119 грн. |
Ніж овочевий Ringel Weizen RG-11005-1 (105 мм) | 121 грн. |
Ніж для овочів RINGEL Weizen, 105 мм (6656992) | 140 грн. |
Ніж овочевий Ringel Weizen 105 мм RG-11005-1 | 120 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →