Літня шина Hankook Optimo K715 145/80 R13 75T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Optimo K715 145/80 R13 75T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Optimo K715 145/80 R13 75T
Усі ціни 7 →Hankook OPTIMO K715 145/80 R13 75T (9066234873) | 3 810 грн. |
Летние шины Hankook Optimo K715 145/80 R13 75T 81905 | 2 440 грн. |
Hankook Optimo K715 145/80 R13 75T | 2 729 грн. |
HANKOOK OPTIMO K715 145/80 R13 75T | 2 348 грн. |
Літні шини Hankook Optimo K715 145/80 R13 75T | 2 576 грн. |
Hankook OPTIMO K715 145/80 R13 75T (8019597325) | 4 700 грн. |
Hankook K715 OPTIMO 145/80 R13 75T | 2 668 грн. |
Відеоогляди
2 4 12 18 |
поведение в колее - четверка с плюсом неплоха по мокрой дороге потрясающе по бездорожью, по песку (для обычной резины) отбалансировалась отлично шум..бывает лучше, бывает и хуже, спорно пока новая, блестящая - тормозов не было практически користуюся Hankook Optimo K715 195/65 R15 91T тиждень рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 42 відгуків
ще 10 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
не понравилось как ведет себя на скоростях 120+, правда для меня это неважно.
уверенно ведет себя на легком бездорожье.