Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T Seal
Відео 1Фото 4 | 14 550 грн. Купити! Hankook VENTUS S1 EVO3 EV K127E 255/50 R19 103T EV SEAL (8099802365)Autokush.com.uaЗ нами 7 років (Львів) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T Seal
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T Seal |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T | від 4 300 грн. | 40 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T Audi | від 4 739 грн. | 18 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T Seal | від 14 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103T VW | від 6 270 грн. | 15 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 EV K127E 255/50 R19 103V | від 6 262 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →