Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H
Усі ціни 9 →Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 265/40 R22 106H XL FR (9088177661) | 10 480 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 K127 265/40 R22 106H | 9 310 грн. |
Hankook K127 Ventus S1 evo 3 (265/40R22 106H) | 9 784 грн. |
HANKOOK VENTUS S1 EVO3 K127 265/40 R22 106H DOT2021 | 9 761 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 (265/40R22 106H) XL | 9 395 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H | від 9 310 грн. | 9 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106H Audi | від 8 218 грн. | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 265/40 R22 106Y | від 9 117 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →