Зимова шина Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A 265/60 R18 114H
Відео 2Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A 265/60 R18 114H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A 265/60 R18 114H
Усі ціни 35 →Шина Hankook Winter I Cept evo 3 X W330A 265/60 R18 114H XL | 6 067 грн. |
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 265/60 R18 114H XL | 6 069 грн. |
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 265/60 R18 114H XL | 7 020 грн. |
Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A (265/60R18 114H) | 6 672 грн. |
Hankook Winter I*Cept Evo3 X W330A 265/60 R18 114H XL | 7 553 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →