Змішувач Hansgrohe Logis 71104000
Фото 4 |
Hansgrohe Logis 71104000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis 71104000
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини з донним клапаном Hansgrohe Logis хром 71104000 | 5 927 грн. |
Змішувач для раковини з донним клапаном Hansgrohe Logis (колір-хром) 71104 | 4 981 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Logis хром латунь з донни | 5 927 грн. |
Hansgrohe Смеситель для раковины Hansgrohe Logis 71104000 | 5 927 грн. |
Смеситель для умывальника Hansgrohe Logis 100 LowFlow с донным клапаном хр | 5 927 грн. |
Змішувач для умивальника Hansgrohe Logis 100 LowFlow зі зливним гарнітуром | 5 927 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний HANSGROHE Logis хром латунь з донни | 5 927 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →