Змішувач Hansgrohe Aqittura M91 76804000
Фото 15 |
Hansgrohe Aqittura M91 76804000 |
|
Подає фільтровану негазовану питну воду за допомогою кнопки Select. Регулює кут повороту виливу на два рівні: 60° або 110°. Підходить для безперервних проточних водонагрівачів. У комплекті головка фільтра (самий фільтр купується окремо).
Максимальний обсяг фільтрованої питної води 1.8 літра за хвилину.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Aqittura M91 76804000
Усі ціни 113 →Змішувач для кухні Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem 240 чорний матовий | 38 314 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem 240, 1jet (колір - | 29 795 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Aqittura M91, FilterSystem 240 (76804670) 76804670 | 38 314 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води HANSGROHE Aqittura M91 | 38 314 грн. |
Змішувач для кухні Hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem чорний (76804670) 7 | 38 314 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →