Змішувач Hansgrohe Vivenis 75013000
Фото 6 |
Hansgrohe Vivenis 75013000 |
|
Регульоване обмеження температури води. Підходить для проточних водонагрівачів.
Підходить тільки для холодної води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vivenis 75013000
Усі ціни 6 →Кран для холодної води Hansgrohe Vivenis (колір - білий матовий), без донн | 8 765 грн. |
Змішувач Hansgrohe Vivenis для раковини без зливного гарнитура хром (75013 | 7 474 грн. |
Кран для холодної води Hansgrohe Vivenis (колір - хром), без донного клапа | 6 259 грн. |
Кран для холодної води Hansgrohe Vivenis (колір - чорний матовий), без дон | 8 765 грн. |
Змішувач Hansgrohe Vivenis для раковини без зливного гарнитура матовий чор | 10 468 грн. |
Змішувач Hansgrohe Vivenis для раковини без зливного гарнитура матовий біл | 10 468 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →