Змішувач Hansgrohe Metropol 32507000
Відео 2Фото 8 |
Hansgrohe Metropol 32507000 |
|
Підходить для роботи з проточним водонагрівачем
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Metropol 32507000
Усі ціни 103 →Змішувач для раковини Hansgrohe Metropol (колір – білий матовий) 32507700- | 13 661 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe Metropol (32507000) 32507000 | 10 772 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Metropol с сливным клапаном Push-Open 32507000 | 16 370 грн. |
Кран на раковину одновентильний HANSGROHE Metropol бронзовий латунь з донн | 24 560 грн. |
Змішувач для раковини Hansgrohe METROPOL 110 світло-чорний матовий (325073 | 24 560 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →