Змішувач Hansgrohe Vernis Shape 71650000
Фото 6 |
Hansgrohe Vernis Shape 71650000 |
|
З шумопоглотителем. Регульоване обмеження температури. Підходить для проточних водонагрівачів.
Шлангове під'єднання DN15.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Vernis Shape 71650000
Усі ціни 35 →Змішувач для душу Hansgrohe Vernis Shape чорний матовий 71650670 | 7 539 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe Vernis Shape, чорний матовий (71650670) 716506 | 6 989 грн. |
Кран для душової кабіни однозахватний HANSGROHE VERNIS SHAPE хром латунь б | 5 387 грн. |
Змішувач для душу Hansgrohe VERNIS SHAPE чорний матовий (71650670) 7165067 | 7 539 грн. |
Смеситель для душа Hansgrohe Vernis Shape 71650670 черный матовый 194975 | 7 539 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →