Струни DAddario Pro-Arte Carbon 24-44
DAddario Pro-Arte Carbon 24-44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Carbon 24-44
Струна для гітар Струни D'addario EJ45FF Pro-Arte Carbon Normal Tension | 909 грн. |
Струна для гитар Струны D'addario EJ45FF Pro-Arte Carbon Normal Tension | 910 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario EJ45FF Classical Guitar Strings Carb | 903 грн. |
D'Addario EJ45FF Pro-Arte Carbon Normal Tension | 909 грн. |
Струни для класичних гітар D'Addario EJ45FF PRO-ARTE CARBON NORMAL TENSION | 909 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →