Струни DAddario Pro-Arte Black Nylon 28-43 (EJ49)
Відео 2Фото 3 |
DAddario Pro-Arte Black Nylon 28-43 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Black Nylon 28-43
Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ49 Pro-Arte Nylon Normal Tensi | 561 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EJ49 Pro-Arte Вlack Nylon Normal | 561 грн. |
D'Addario EJ49 Black Nylon Pro-Arte Normal (28-43) | 561 грн. |
Струни DAddario EJ49 Pro-Arte Black Nylon Normal Tension | 664 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →