Струни DAddario XT Classical Normal 28-44 (XTC45)
Фото 3 |
DAddario XT Classical Normal 28-44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario XT Classical Normal 28-44
Струна для гітар Комплект струн D'addario XTC45 Xt Classic Normal Tension | 674 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario XTC45 Xt Classical Normal Tensio | 675 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario XTC45 XT Classical Normal Tension | 668 грн. |
D'Addario XTC45 XT Classical Normal Tension | 674 грн. |
Струни для класичної гітари D'Addario XTC45 XT Classical Normal Tension | 674 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →