Струни DAddario Pro-Arte Nylon 28-43 (EJ45)
Фото 3 |
DAddario Pro-Arte Nylon 28-43 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Nylon 28-43
Усі ціни 6 →Струна для гітар Комплект струн D'addario EJ45 Pro-Arte Normal Tension | 561 грн. |
Струна для гитар Комплект струн D'addario EJ45 Pro-Arte Normal Tension | 561 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ45 PRO-ARTE NORMAL TENSION | 561 грн. |
DAddario Pro-Arte EJ45 Nylon (Normal Tension) | 561 грн. |
Струни DAddario EJ45 Pro-Arte Normal Tension | 664 грн. |
Струни для класичних гітар D'Addario EJ45 PRO-ARTE NORMAL TENSION | 561 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →