Струни DAddario Pro-Arte Nylon 29-44 (EJ46)
Відео 8Фото 3 |
DAddario Pro-Arte Nylon 29-44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario Pro-Arte Nylon 29-44
Струны для классической гитары D'addario EJ46 | 399 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ46 PRO-ARTE HARD TENSION | 561 грн. |
D'Addario EJ46 Nylon Pro-Arte Hard (29-44) | 561 грн. |
Струни DAddario EJ46 Pro-Arte Nylon Hard Tension | 664 грн. |
Струни для класичних гітар D'Addario EJ46 PRO-ARTE HARD TENSION | 561 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →