Висоторіз HECHT 971 W
Фото - Кущоріз HECHT 971 W
Відео 1Фото 16
HECHT 971 W
Тип
висоторіз
Джерело живлення
мережа
Насадки
пиляльне полотно
Довжина шини
300 мм
Довжина штанги
280 см
Телескопічна штанга
Потужність
750 Вт
Швидкість ланцюга
12 м/с
Регулювання нахилу насадки
Рівень шуму
89 дБ
Вага
3.2 кг
Офіційний сайт
en.hecht.cz
Дата додавання на E-Katalog
липень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECHT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECHT.
Купити HECHT 971 W
Функціональний електричний висоторіз з телескопічною штангою для зрізання гілок дерев. Потужність 750 Вт, швидкість руху ланцюга до 12 м/с. Ланцюгова шина 30.6 см, робоча довжина зрізу — 24 см. Може працювати в 3 положеннях від 0 до 40°. Зручний висоторіз 220В з телескопічною ручкою 2-2.8 м і потужним двигуном 0.75 кВт. З плечовим ременем... щеі автоматичним змащенням ланцюга Опис
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Висоторіз HECHT 971W HECHT971W
- Тип двигуна Електричний 230 В/50 Гц - Потужність 750 Вт - Довжина 2,0 - 2,8 м - Довжина леза 30 см - Вага 3,2 кг - Розмір упаковки 1360 x 165 x 110 мм
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Маркетплейс: Rozetka.ua  SB products З нами 7 років
Динаміка цін на HECHT 971 W
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Відеоогляди
Електричний висоторіз із телескопічною штангою, призначений для догляду за деревами та обрізки гілок на значній висоті без використання драбини чи стрем'янки. Ця модель підходить для роботи з гілками різної товщини, зокрема зі середніми та товстими, завдяки потужності двигуна у 750 Вт. Однією з переваг висоторізу HECHT 971 W є невелика вага, яка у поєднанні з плечовим ременем дозволяє рівномірно розподіляти навантаження та знижує втому оператора при тривалому використанні. На відміну від своїх акумуляторних аналогів, ця електрична модель не обмежена часом роботи батареї, але вимагає підключення до мережі, що може створювати незручності під час використання на великих ділянках.