Акустична система Klipsch RB-81 II
Фото 3 |
Klipsch RB-81 II |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch RB-81 II
Усі ціни 14 →Klipsch RB-81 II czarny | 13 880 грн. |
Klipsch RB-81 II czarny | 14 574 грн. |
Klipsch RB-81 II (Orzech) | 13 880 грн. |
Klipsch Reference RB-81 II – Kolumny owe podstawkowe (para) | 27 720 грн. |
Klipsch Reference RB-81 II – Kolumny owe podstawkowe (para) Walnut ▪ SALON | 27 720 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →