Холодильник Hitachi R-VG660PUC7 GBK чорний
Відео 1Фото 2 |
Hitachi R-VG660PUC7 GBK чорний білий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi R-VG660PUC7 GBK чорний
Hitachi R-VG660PUC7-1GPW | 35 999 грн. |
Hitachi R-VG660PUC7-1GBK | 37 999 грн. |
Hitachi R-VG660PUC7GBK | 37 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hitachi R-VG660PUC7 GBK
Ціни на Hitachi R-VG660PUC7 GBK |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-VG660PUC7 GPW білий | від 35 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Hitachi R-VG660PUC7 GBK чорний | від 35 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →