Холодильник Hitachi R-BG410PUC6X GBK чорний
Відео 2Фото 5 |
Hitachi R-BG410PUC6X GBK чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi R-BG410PUC6X GBK чорний
Усі ціни 22 →HITACHI R-BG410PUC6XGBK | 27 928 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Hitachi R-BG410PUC6XGBK | 29 045 грн. |
Холодильник Hitachi R-BG410PUC6XGBK | 27 999 грн. |
HITACHI R-BG410PUC6XGBK | 27 788 грн. |
Холодильник Hitachi hgst r-bg410puc6xgbk | 29 872 грн. |
ще 17 пропозицій
Не шумить сильно, інверторний компресор, постійно тримає холод на хорошому рівні. Для мене виявився малий об'єм холодильної камери користуюся Hitachi R-BG410PUC6X GPW місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
anonim
15 травня 2020, 10:33
Мощность? #
Какая потребляемая мощность, Вт?
Какой мощности нужен стабилизатор?
anonim
22 квітня 2019, 17:25
Зазоры для встраивания в шкаф? #
Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, если встроить этот холодильник в шкаф, какие должны быть зазоры по бокам и сверху?
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Hitachi R-BG410PUC6X GBK
Ціни на Hitachi R-BG410PUC6X GBK |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-BG410PUC6X GBE бежевий | від 25 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Hitachi R-BG410PUC6X GPW білий | від 26 487 грн. | 9 пропозицій | ||
Hitachi R-BG410PUC6X GBK чорний | від 27 649 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Японський компресор дивився на YouTube дуже товстий кожух, думаю надійність його на високому рівні.