Холодильник Hitachi R-BGX411PRU0 GBK чорний
Фото 4 |
Hitachi R-BGX411PRU0 GBK чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hitachi R-BGX411PRU0 GBK чорний
Усі ціни 6 →Холодильник з морозильною камерою Hitachi R-BGX411PRU0 (GBK) | 28 500 грн. |
HITACHI R-BGX411PRU0 (GBK) | 29 720 грн. |
HITACHI R-BGX411PRU0 (GBK) | 30 463 грн. |
HITACHI R-BGX411PRU0 (GBK) | 31 206 грн. |
Hitachi R-BGX411PRU0 GBK | 35 465 грн. |
Hitachi R-BGX411PRU0 GBK | 36 330 грн. |
Модификації Hitachi R-BGX411PRU0 GBK
Ціни на Hitachi R-BGX411PRU0 GBK |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-BGX411PRU0 GPW білий | від 47 027 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 GS сріблястий | від 39 893 грн. | 2 пропозиції | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 XGR сірий | від 32 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Hitachi R-BGX411PRU0 GBK чорний | від 28 500 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →