Холодильник Hitachi R-BG410PUC6X GBE бежевий
Відео 2Фото 5 |
Hitachi R-BG410PUC6X GBE бежевий |
|
«Ікона стилю» у світі двокамерних холодильників зі скляною обробкою дверцят. Але не зовнішністю єдиної примітна модель — «під капотом» у неї трудиться інверторний компресор, який з метою зниження вібрацій від роботи оснащений електричним амортизатором. За рік безперервної роботи Hitachi R-BG410PUC6XG збільшує свідчення на електролічильнику всього на 255 кВт — високий клас енергоефективності А пристрою++ проявляється у всій красі.
За дверцятами холодильника ховаються 2 відділення: морозилка з корисним об'ємом 115 л і холодильна камера з місткістю близько 215 л. Температурний режим в них задається за допомогою зовнішньої сенсорної панелі управління. Повітря в холодильній камері додатково очищається вбудованим антибактеріальним фільтром Nano Titanium, а його рівномірному розподілу по периметру відсіку сприяє багатопотокова система охолодження. Розморожування всередині камер здійснюється в автоматичному режимі, за що окреме «дякую» варто передати системі Full No Frost.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hitachi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hitachi.
Купити Hitachi R-BG410PUC6X GBE бежевий
Усі ціни 7 →Холодильник з морозильною камерою Hitachi R-BG410PUC6XGBE | 26 497 грн. |
Холодильник Hitachi R-BG410PUC6XGBE | 28 703 грн. |
Холодильник hitachi r-bg410puc6xgbe | 26 951 грн. |
Холодильник Hitachi R-BG410PUC6XGBE | 25 899 грн. |
Холодильник Hitachi R-BG410PUC6XGBE | 26 754 грн. |
Холодильник Hitachi R-BG410PUC6XGBE | 27 439 грн. |
Холодильник Hitachi R-BG410PUC6XGBE | 32 493 грн. |
Не шумить сильно, інверторний компресор, постійно тримає холод на хорошому рівні. Для мене виявився малий об'єм холодильної камери користуюся Hitachi R-BG410PUC6X GPW місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Какой мощности нужен стабилизатор?
Модификації Hitachi R-BG410PUC6X GBE
Ціни на Hitachi R-BG410PUC6X GBE |
---|---|---|---|---|
Hitachi R-BG410PUC6X GBE бежевий | від 25 899 грн. | 7 пропозицій | ||
Hitachi R-BG410PUC6X GPW білий | від 26 487 грн. | 9 пропозицій | ||
Hitachi R-BG410PUC6X GBK чорний | від 27 649 грн. | 23 пропозиції |
Японський компресор дивився на YouTube дуже товстий кожух, думаю надійність його на високому рівні.