Торцювальна пила HOLZMANN KAP 305 JL 230V
Відео 2Фото 5 |
HOLZMANN KAP 305 JL 230V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLZMANN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLZMANN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLZMANN KAP 305 JL 230V
Усі ціни 17 →Торцовочная пила Holzmann Kap 305JL | 17 744 грн. |
Торцювальна пила Holzmann KAP 305JL KAP305JL230V | 17 810 грн. |
Торцювальна пила Holzmann KAP 305JL | 17 810 грн. |
Торцювальна пила по дереву (портативна) Holzmann KAP 305JL | 17 810 грн. |
Торцовочная пила Holzmann KAP 305JL KAP305JL230V | 17 810 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди