БФП HP Color LaserJet Pro 4303FDW (5HH67A)
Фото 5 |
Надійний та зручний кольоровий лазерний багатофункціональний пристрій 4-в-1 формату А4 з вражаючим набором інтерфейсів підключення, інтуїтивно зрозумілою системою управління на базі кольорового сенсорного 4,3” LED-дисплея та продуктивним процесором для швидкої обробки завдань друку. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, призначений для обслуговування потреб малих і середніх офісних робочих груп, є повним комбайном, що включає швидкодіючий повнодуплексний кольоровий принтер, планшетний сканер з автоподачею оригіналів (до 50 стор), кольоровий копіювальний апарат і факс.
порівняно невеликому корпусі, який займає трохи місця, з таким пристроєм прямо в офісі можна роздруковувати будь-які маркетингові/інформаційні матеріали, швидко виготовляти ч/б та кольорові рекламні брошури, конверти з корпоративною символікою, робочі документи та фотографії без полів. легко підключається до локального ПК або робочої станції або інтегрується в кабельну мережну інфраструктуру за допомогою вбудованого модуля Gigabit Ethernet LAN. Вбудований швидкісний дводіапазонний модуль Wi-Fi 5 та підтримка технології Wi-Fi Direct забезпечують прямий друк зі смартфонів, планшетів чи ноутбуків. Фронтальний роз'єм USB 2.0 дозволяє виводити багатосторінкові документи з USB-накопичувачів, що підключаються.
Купити HP Color LaserJet Pro 4303FDW
Усі ціни 23 →Багатофункціональний пристрій А4 кол. HP Color LJ Pro 4303fdw з Wi-Fi (5HH | 35 704 грн. |
БФП Hp Color LaserJet Pro 4303fdw Wi-Fi (5HH67A) Ua | 35 299 грн. |
МФУ Hp Color LaserJet Pro 4303fdw Wi-Fi (5HH67A) Ua | 35 299 грн. |
Багатофункціональний пристрій HP Color LJ Pro 4303fdw WiFi (5HH67A) | 35 199 грн. |
БФП HP Color LaserJet Pro 4303fdw с Wi-Fi 5HH67A | 32 364 грн. |