БФП HP Smart Tank Plus 555
Відео 3Фото 20 |
Порівняно компактний та надійний струменевий кольоровий багатофункціональний пристрій 3-в-1 з швидкодіючим процесором, бездротовим модулем Wi-Fi 4 та встановленою виробником системою безперервної подачі чорнила (СНПЧ) для значних об'ємів монохромного та кольорового друку. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019, орієнтований на застосування в умовах домашнього/малого офісу.
Ідеально підійде для користувачів, яким потрібно мінімізувати технічне обслуговування оргтехніки. Є повноцінним офісним комбайном з високим ступенем інтеграції, який може виконувати роль кольорового струминного принтера, планшетного сканера формату А4 з CIS-сенсором та цифрового копіювального апарату з функцією швидкого масштабування. Штатна СНПЧ трохи підвищує вартість пристрою, але радикально знижує собівартість друку.
До важливих плюсів також потрібно віднести великий стартовий набор чорнила, якого цілком достатньо на 2-3 роки використання (18000 сторінок в ч/б і до 8000 сторінок в кольоровому режимі). Основне призначення МФУ HP Smart Tank Plus 555 - активний монохромний та кольоровий друк/копіювання документів та ділової графіки. Цей пристрій дозволить самостійно виготовити маркетингові та інформаційні матеріали, швидко роздрукувати ч/б та кольорові брошури, конверти з корпоративною символікою, робочі документи та навіть фотографії без полів.
Купити HP Smart Tank Plus 555
Усі ціни 8 →HP Smart Tank Plus 555 (1TJ12A) | 8 099 грн. |
HP Smart Tank Plus 555 (1TJ12A) | 8 118 грн. |
HP Smart Tank Plus 559 (3YW75A) | 19 160 грн. |
HP Smart Tank Plus 559 (3YW75A) | 19 639 грн. |
HP Smart Tank Plus 555 (1TJ12A) | 8 316 грн. |