БФП HP OfficeJet Pro 9010
Відео 20Фото 13 |
Досить прогресивна і продуктивна модель БФП з струменевого повнокольоровим друком формату А4, що позиціюється виробником щодо доступний ціновий сегмент. Завдяки технології Smart Task робоче меню багатофункціонального пристрою можна легко і швидко змінити, а для підвищення комфорту експлуатації панель управління оснащена сенсорним дисплеєм з діагоналлю 2,65". Насамперед дана модель відрізняється високою якістю друку і сканування — роздільна здатність друку складає 1200х1200 dpi, але якщо задіяти фірмову папір HP Advance, роздільна здатність зростає до 4800х1200 dpi.
Сканування документів здійснюється з роздільною здатністю 1200х1200 dpi, глибина кольору досягає 24 біт. Незважаючи на технологію друку струменевий БФП HP OfficeJet Pro 9010 розрахований на великий об'єм роботи. Так, гранична щомісячна навантаження на пристрій становить 25 000 сторінок. Це багатофункціональний пристрій добре пристосоване для мобільного друку та роботи в мережі, в тому числі укомплектовано адаптером Ethernet і модулем бездротового зв'язку Wi-Fi з функцією Wi-Fi Direct, яка забезпечує можливість друкувати напряму зі смартфонів і планшетів.
У друкованій голівці передбачено 4 картриджа. Штатного картриджі для чорно-білого друку вистачає в середньому на 1000 сторінок, а ресурс кольорових становить по 700 сторінок у кожному. У загальній же складності пристрій цього типу розрахований на роботу в складі невеликого офісного підрозділу, завдяки високій якості сканування і друку техніку можна довірити створення професійної ділової документації і не тільки.
Купити HP OfficeJet Pro 9010
Усі ціни 9 →HP OfficeJet Pro 9013 с Wi-Fi (1KR49B) 1KR49B | 11 499 грн. |
HP OfficeJet Pro 9010 AiO Instant Ink (3UK83B) | 15 334 грн. |
HP OfficeJet Pro 9010 AiO Instant Ink (3UK83B) | 14 960 грн. |
HP OfficeJet Pro 9010 AiO Instant Ink (3UK83B) | 15 334 грн. |
Багатофункцiональний пристрiй A4 HP OfficeJet Pro 9010 з Wi-Fi (3UK83B) | 11 589 грн. |