Умивальник Idevit Halley 3201-0455 600 мм
Фото 9 |
Idevit Halley 3201-0455 450 мм600 мм |
|
Додатково може комплектуватися напівп'єдесталом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Idevit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Idevit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Idevit Halley 3201-0455 600 мм
Усі ціни 36 →Раковина 60 см IDEVIT HALLEY 3201-0455 | 4 412 грн. |
Раковина Idevit Halley 60 см срібна (3201-0455-1201) 3201-0455-1201 | 9 294 грн. |
Умывальник IDEVIT Halley (3201-0455) белый, (45*60) | 4 412 грн. |
Умывальник Idevit Halley 3201-0455-11 | 8 020 грн. |
Раковина Idevit Halley (3201-0455) | 4 412 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Idevit Halley 3201-0455
Ціни на Idevit Halley 3201-0455 |
---|---|---|---|---|
Idevit Halley 0101-4385 450 мм | від 2 415 грн. | 2 пропозиції | ||
Idevit Halley 3201-0455 600 мм | від 4 412 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →