Монітор Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 28 " чорний (GB2870UHSU-B1)
Відео 4Фото 8 |
Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 28 " чорний
Діагональ:28 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:IPS, MPRT 1 мс
Частота:150 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 28 " чорний
Усі ціни 12 →Монітор 28" Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 4K IPS 150 Гц pdiscount | 19 189 грн. |
Монитор iiyama GB2870UHSU-B1 | 26 459 грн. |
Монітор Iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 | 25 608 грн. |
Монітор iiyama G-Master GB2870UHSU-B1 Red Eagle (GB2870UHSU-B1) | 26 540 грн. |
Монітор IIYAMA 28" GB2870UHSUB1 | 28 536 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди