Монітор Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 27 "
Фото 10 |
Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 27 "
23.8 "27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 27 "
Усі ціни 34 →Монітор 27" Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 | 6 309 грн. |
Монітор iiyama XUB2794HSU-B6 | 6 388 грн. |
Монитор iiyama XUB2794HSU-B6 | 6 388 грн. |
Монитор iiyama XUB2794HSU-B6 | 6 389 грн. |
Монітор iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 Black | 6 339 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6
Ціни на Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XUB2494HSU-B6 23.8 " | від 5 287 грн. | 24 пропозиції | ||
Iiyama ProLite XUB2794HSU-B6 27 " | від 6 232 грн. | 34 пропозиції |