Монітор Iiyama ProLite T1521MSC-B1 15 " чорний
Фото 10 |
Iiyama ProLite T1521MSC-B1 15 " чорний
Діагональ:15 "
Роздільна здатність:1024x768 (4:3)
Матриця:TN+film, відгук 8 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:800:1
Яскравість:370 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:VGA
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite T1521MSC-B1 15 " чорний
Усі ціни 36 →Iiyama 15" T1521MSC-B1 Black T1521MSC-B1 | 14 889 грн. |
Монітор 15" Iiyama ProLite (T1521MSC-B1) | 14 699 грн. |
Монітор iiyama T1521MSC-B1 | 14 817 грн. |
Монитор iiyama T1521MSC-B1 | 14 817 грн. |
Монитор iiyama T1521MSC-B1 | 14 889 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості монітора Iiyama ProLite T1521MSC:
- Ступінь захисту IP65
- USB інтерфейс для сенсорної панелі