Каструля Gusto GT-T-122-S
Gusto GT-T-122-S |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-122-S
Усі ціни 13 →Кастрюля Gusto GT-T-122-S Пряности 22 см 5,1 л (87708) 87708 | 741 грн. |
Каструля Gusto GT-T-122-S Прянощі 22 см 5,1 л (87708) 87708 | 775 грн. |
Gusto Каструля Gusto GT-T-122-S Прянощі 22 см 5,1 л (87708) 87708 | 775 грн. |
Gusto GT-T-122-S Прянощі 22 см 5.1 л GT-T-122-SПрянощі22см5.1л | 775 грн. |
Каструля Gusto GT-T-122-S, 5.1л (Прянощі) 87708 | 487 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Gusto GT-T-122-S
Ціни на Gusto GT-T-122-S |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-T-116-S | від 446 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-118-S | від 539 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-120-S | від 606 грн. | 11 пропозицій | ||
Gusto GT-T-122-S | від 485 грн. | 14 пропозицій | ||
Gusto GT-T-124-S | від 539 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →