Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC (N407S2-126XX-186162N)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC 12 ГБ / 2475 МГц12 ГБ / 2505 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC
GeForce RTX4070 Super Inno3D TWIN X2 OC, 12 ГБ GDDR6X, 192 бит, PCI Expres | 28 627 грн. |
Inno3D GeForce RTX4070 Super TWIN X2 OC (N407S2-126XX-186162N) n407s2-126x | 30 499 грн. |
Inno3D N407S2-126XX-186162N | 30 499 грн. |
Модификації INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 | від 28 883 грн. | 14 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC | від 28 627 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →