Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 (N406T2-08D6-171153N)
Фото 4 |
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 8 ГБ / 2535 МГц8 ГБ / 2565 МГц |
|
Є високотехнологічною заміною для попередніх GPU NVIDIA середнього рівня, таких як GTX 1060, GTX 1660 і RTX 2060. Створена для геймерів, які надають перевагу роздільній здатності 1080p. Відноситься до середнього цінового сегменту, входить до універсальної серії INNO3D Twin з акцентом на продуктивності та якісному охолодженні. У плані дизайну кардинально відрізняється від референсного зразка: довжина друкованої плати становить помірні 25 см, карта займає 2 слоти, для охолодження центральних елементів використовується пара 88-мм вентиляторів та масивний алюмінієвий радіатор із п'ятьма тепловими трубками.
Роль основи грає масивна мідна пластина, яка повністю закриває друковану плату, допомагаючи їй уникнути деформації під власною вагою. Досить низьке енергоспоживання в 160 Вт дозволяє обмежитися при складанні відносно простим і недорогим блоком живлення потужністю в 550 Вт. Кристал містить 4352 потокових процесорів, його частота розігнана до 2535 МГц. У свою чергу відеобуфер працює на частоті 18000 МГц, використовуючи 128-розбитий інтерфейс обміну даними.
Як і інші картки "чотиритисячної" серії GeForce, вона несе на борту всі передові фішки GPU NVIDIA, включаючи допрацьовані ядра апаратного трасування променів та нове покоління тензорних ядер за допомогою DLSS 3 та Shader Execution Reordering. Особливістю DLSS 3 є використання спеціалізованого апаратного двигуна Optical Flow Accelerator, який створює додаткові інтерполовані кадри на основі існуючих, підвищуючи середню кількість кадрів на секунду і роблячи геймплей більш плавним. Загалом даної моделі цілком під силу забезпечити стабільний фреймрейт вище 60 FPS при налаштуваннях Full HD + ультра в Starfield, Dying Light 2, GTA 5 та інших хітах останніх років. При підвищенні зображення до 2K, швидше за все, доведеться знижувати налаштування графіки та задіяти DLSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Купити INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2
Усі ціни 25 →Inno3D GeForce RTX 4060 Ti TWIN X2 8192MB (N406T2-08D6-171153N) N406T2-08D | 18 559 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 8 Gb Twin X2 (N406T2-08D6-171153N) U | 17 516 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce Rtx 4060 Ti 8 Gb Twin X2 (N406T2-08D6-171153N) U | 17 349 грн. |
Відеокарта Inno3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB TWIN X2 (N406T2-08D6-171153N) G | 18 847 грн. |
Видеокарта INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8 GB TWIN X2 (N406T2-08D6-171153N) N | 16 696 грн. |
Модификації INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 | від 16 570 грн. | 25 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 4060 Ti 8GB TWIN X2 OC | від 16 400 грн. | 22 пропозиції |