Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 (N407S2-126X-186162N)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 12 ГБ / 2475 МГц12 ГБ / 2505 МГц |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2
Усі ціни 14 →Inno3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 12228MB (N407S2-126X-186162N) N407S2 | 30 165 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4070 Super Twin X2 (N407S2-126X-186162N) | 29 796 грн. |
Видеокарта Inno3D GeForce RTX4070 Super TWIN X2, 12GB GDDR6X, 192bit, PCI | 31 374 грн. |
Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 4070 SUPER TWIN X2 (N407S2-126X-186162N) GEF | 29 757 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 4070 SUPER TWIN X2 12GB GDDR6X 192bit, 2505MHz / 21Gbps | 28 829 грн. |
Супер оновлення
Inno3D GeForce RTX 4070 Super Twin X2 - відеокарта, яка прийшла на зміну оригінальній RTX 4070. При майже незмінній вартості версія Super швидше в іграх приблизно на 20%, що відповідає продуктивності вже дорожчої за RTX 4070 Ti. Простіше кажучи, RTX 4070 Super зараз є найдоступнішою відеокартою NVIDIA з 12 ГБ пам'яті.
Для ігор та роботи
Великий об'єм відеопам'яті затребуваний не тільки в іграх з роздільною здатністю 2.5K або 4K, а й у додатках на основі штучного інтелекту. Якщо звичайна RTX 4070 харчувалася ще від класичного конектора 6+2-пін, то оновлена Super вимагає вже прогресивний 16-пін. Благо, компанія Inno3D дбайливо поклала в коробку з відеокартою перехідник із двох конекторів 6+2-пін на один 6-пін.
Без шуму та пилу
Двослотовий кулер Twin X2 складається з п'яти трубок з нікельованим покриттям для захисту від корозії та масиву алюмінієвих ребер, що відводить тепло від графічного процесора, чіпів пам'яті та мосфетів. Бекплейт виконує функцію ребра жорсткості та має прорізи для конвекції. Два вентилятори діаметром 9 см підтримую напівпасивний режим роботи.
Модификації INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 | від 28 829 грн. | 14 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 SUPER TWIN X2 OC | від 28 627 грн. | 3 пропозиції |