Відеокарта INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 (N30602-08D6-11902130)
Фото 3 |
INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 8 ГБ / 1777 МГц8 ГБ / 1875 МГц |
|
Зверніть увагу! Відеокарта може виявитися LHR в магазині, в який ви перейшли!
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог INNO3D 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі INNO3D.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2
Усі ціни 25 →Inno3D GeForce RTX 3060 TWIN X2 8192MB (N30602-08D6-11902130) N30602-08D6- | 12 815 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 3060 8 Gb Twin X2 (N30602-08D6-11902130) | 12 157 грн. |
Видеокарта INNO3D Geforce Rtx 3060 8 Gb Twin X2 (N30602-08D6-11902130) | 12 043 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 3060 8 GB Twin X2 (N30602-08D6-11902130) | 12 641 грн. |
Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 3060 8 GB TWIN X2 (N30602-08D6-11902130) GEF | 12 882 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2
Ціни на INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 | від 11 520 грн. | 25 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 3060 8GB TWIN X2 OC | від 12 910 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →