Відеокарта INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 (N30502-08D6-1711VA41)
Фото 4 |
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 8 ГБ / 1777 МГц8 ГБ / 1792 МГц |
|
6-pin засновані на чіпах GA107 (замість GA106 на 8-pin).
За основними специфікаціями, такими як кількість CUDA-ядер, ширина шини або об'єм відеопам'яті, вони не відрізняються від (оригінальних), але заміна чипа та деякі додаткові оптимізації дозволили знизити енергоспоживання зі 130 Вт до 115 Вт.
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2
Усі ціни 11 →Відеокарта Inno3D GeForce RTX 3050 Twin X2 (N30502-08D6-1711VA41) | 11 139 грн. |
Видеокарта NVIDIA RTX 3050 /Twin/X2/(1777MHz/14Gbps)/8GBGDDR6/128/DVI+DP+H | 10 809 грн. |
Inno3D GEFORCE RTX 3050 TWIN X2 (N30502-08D6-1711VA41) N30502-08D6-1711VA4 | 11 499 грн. |
Відеокарта INNO3D GEFORCE RTX 3050 TWIN X2 (N30502-08D6-1711VA41) | 11 235 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 3050 TWIN X2 (N30502-08D6-1711VA41) 113454 | 10 819 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2
Ціни на INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 V2 | від 10 809 грн. | 11 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 3050 TWIN X2 OC V2 | від 9 754 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →