Процесор Intel Core i7 Haswell i7-4790 (BX80646I74790)
Відео 14Фото 2 |
Intel Core i7 Haswell i7-4790 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Haswell i7-4790
Процесор Intel Core i7-4790 3.6GHz/8MB/5GT/s s1150, tray | 2 850 грн. |
Процесор Intel Core i7-4790 | 3.6-4.0 GHz | 4яд. 8пот. | S1150 | SR1QF LGA | 2 980 грн. |
Процесcор Intel Core i7-4790 4.0 GHz. 4 ядра/8 потока. Soket 1150. Tray | 2 550 грн. |
Процесор Intel Core i7-4790 3.6GHz/8MB/5GT/s (SR1QF) s1150, tray | 4 889 грн. |
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Haswell
Ціни на Intel Core i7 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Haswell i7-4770 | від 2 290 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4770K | від 2 500 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4790 | від 2 550 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4790S | від 5 611 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →