Процесор Intel Core i7 Haswell i7-4790S (BX80646I74790S)
Відео 14Фото 2 | 5 611 грн. Купити! Процесор Intel Core i7-4790S 3.20GHz/8MB/5GT/s (SR1QM) s1150, trayМаркетплейс: Rozetka.ua CSЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Intel Core i7 Haswell i7-4790S |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Haswell
Ціни на Intel Core i7 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Haswell i7-4770 | від 5 318 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4770K | від 5 486 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4790 | від 4 889 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i7 Haswell i7-4790S | від 5 611 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →