Процесор Intel Core i3 Haswell i3-4330 (BX80646I34330)
Відео 3 | Очікується у продажу 600 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1150; Кількість ядер (cores): 2; Кількість потоків (threads): 4; Частота (ГГц): 3.5; Модель IGP: HD Graphics 4600; |
Intel Core i3 Haswell i3-4330 |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i3 Haswell
Ціни на Intel Core i3 Haswell |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Haswell i3-4130 BOX | від 4 715 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4130 OEM | від 1 161 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4130T OEM | від 550 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Haswell i3-4160 OEM | від 960 грн. | 3 пропозиції |
Рекомендуємо