Процесор Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM
Відео 25Фото 2 |
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM |
|
Доступні 6-ядерні процесори для настільних систем сімейства CPU Intel Core 10-го покоління (ядро Комети Lake, 14 нм). На відміну від 6-ядерних моделей 9-го покоління, в цій лінійці всі процесори мають збільшені тактові частоти і підтримку фірмової технології Intel Hyper-Threading, яка дозволяє кожному з фізичних ядер одночасно виконувати два потоку обчислень (сумарно до 12 потоків).
Це забезпечує істотний приріст продуктивності, як в ресурсномістких професійних завданнях, так і в сучасних вимогливих іграх. Ці CPU можуть використовуватися для оснащення недорогих робочих станцій початкового рівня, універсальних домашніх ПК і збалансованих геймерських системах розумній вартості. Працюють з пам'яттю DDR4-2133/2400/2666 об'ємом до 128 Гб в двоканальному режимі.
Всі процесори Intel Core i5 Comet Lake (крім F-серії) мають вбудоване графічне відеоядро UHD Graphics 630, яке забезпечує базовий рівень 3D-продуктивності, апаратно декодує відео та дозволяє створювати повноцінні ПК-конфігурації без дискретних відеокарт. Процесори Core i5 К-серії, які мають розблокованим множником, можуть стати відмінною основою оверклокерських конфігурацій, орієнтованих на економних ентузіастів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM
Усі ціни 45 →Intel Core i5-10400F 2.9(4.3)GHz 12MB s1200 Tray (CM8070104282719) CM80701 | 4 199 грн. |
Процесор Intel Core i5 10400F 2.9GHz (12MB, Comet Lake, 65W, S1200) Tray ( | 4 076 грн. |
Процесор Intel Core i5-10400F (CM8070104282719) | 4 613 грн. |
Intel Core i5-10400F (CM8070104282719) Tray | 4 047 грн. |
Intel Core i5-10400F (CM8070104282719) Tray | 4 009 грн. |
1 1 2 12 |
Потужність в іграх і у звичайних роботах Недостатків немає ну або покищо не з'явилися Мs_13v: користуюся Intel i5-10400F OEM кілька місяців |
Ціна
Потужність Холодний, не потребує водянки або великої башти Ні Дмитро: користуюся Intel i5-10600KF BOX кілька місяців |
Продається часом надійний та досить потужний процесор, який досі ще не втратив своєї актуальності (принаймні якщо говорити про його можливості).
Користуюся з кінця грудня 2020 року. Вибираючи між AMD і Intel, в черговий раз вибравши Intel і не прогадав. Вивозити всі мої задачі легко, більше того - я брав процесор із великим запасом потужності для себе (думавши гратиму в ігри багато, але з іграми не склалося), тому іноді замислююсь над тим, що можна було і i3 обрати. Осенью 2023 року допомагав другу обрати залізо для нового комп'ютера за обмеженого бюджету, передфінальний вибір впавши на дві моделі - цю та Core i3-10105. Фінальний вибір був зроблений на користь Core i3-10105 (ігри не цікавити, для всього іншого Core i3-10105 з головою вистачає). Тому Core i5-10400 все ще дуже впевнено себе відчуває серед інших процесорів, доступних на ринку нового заліза. Досить потужний, економний та холодний. Можливо, ціна... Олександр Котелевський: користуюся Intel i5-10400 BOX більше року |
на сколько ватт брать блок питания?
подойдёт ли 16гб ram к этому делу ?
Модификації Intel Core i5 Comet Lake
Ціни на Intel Core i5 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 BOX | від 4 996 грн. | 89 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400 OEM | від 4 793 грн. | 74 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F BOX | від 4 125 грн. | 87 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10400F OEM | від 3 919 грн. | 46 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 BOX | від 6 098 грн. | 15 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500 OEM | від 6 437 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10500T OEM | від 10 960 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10505 OEM | від 6 092 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600 BOX | від 7 690 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K BOX | від 5 711 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF BOX | від 5 021 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600KF OEM | від 4 205 грн. | 30 пропозицій | ||
Intel Core i5 Comet Lake i5-10600K OEM | від 5 869 грн. | 26 пропозицій |
Саме важче чим навантажував це поки що Metro Exodus. Завантаження його на ультра налаштуваннях трималося 40%, температура ~55 градусів.