Процесор Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX
Відео 10 |
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX |
|
Молодші моделі процесорів Core i3 в 13-му поколінні Intel (кодове ім'я Raptor Lake), являють собою оновлені 4-ядерні чипи початкового рівня, що випускаються за 10-нанометровим техпроцесом. Вони сумісні з материнськими платами Intel, які використовують роз'єм Socket 1700, яку компанія Intel презентувала восени 2021 року. Чипи цієї серії забезпечують високу продуктивність у своєму ціновому сегменті і, на думку виробника, можуть стати в міру продуктивною основою для ігрової системи або робочого ПК початкового рівня.
Завдяки сумісності сокету Socket 1700 з потужнішими чіпами Core i7 та i9 користувач у майбутньому може провести апгрейд системи без необхідності змінювати материнську плату та інші компоненти, достатньо буде замінити процесор більш потужною моделлю. На відміну від старших чіпів Intel Core Raptor Lake, у яких суттєво зросла одноядерна продуктивність, моделі Core i3 13-го покоління мало чим відрізняється від попереднього.
Схема та ж: 4 фізичні ядра Performance з підтримкою турбо-буста + 4 віртуальних ядра за рахунок активації технології багатопотокової обробки Hyper-Threading. Насправді Intel лише трохи збільшила тактові частоти: раніше було 3.3 ГГц у нормальному режимі чи 4.3 ГГц при автоматичному розгоні, тепер стало 3.4 ГГц і 4.5 ГГц відповідно. Враховуючи однаковий об'єм кеш-пам'яті L3 в 12 МБ, середня продуктивність сімейства Core i3 Raptor Lake випереджає попереднє покоління в середньому на 6%.
Як і раніше, ці чипи здатні працювати як з оперативною пам'яттю DDR4 так і з більш новою DDR5, яка в 2023 році потроху приживається на масовому ринку. Максимальна тактова частота DDR5, що підтримується, становить 4800 МГц, у DDR4 вона обмежена 3200 МГц. Найвищий допустимий обсяг ОЗП в обох випадках становить 128 ГБ. Рівень тепловиділення для всієї лінійки знаходиться в межах від 58 до 89 Вт, тому з його охолодженням легко впорається кулер (якщо він є в комплекті) або найпростіша вертушка початкового рівня. У модифікаціях Core i3 без приставки F є вбудована відеокарта Intel HD Graphics 730, яка у разі бюджетних та офісних збірок позбавляє необхідності купувати додаткові відеокарти. Між стандартними моделями та процесорами F є невеликі відмінності щодо ліміту енергоспоживання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Купити Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX
Усі ціни 68 →Intel Core i3-13100 3.4(4.5)GHz 12MB s1700 Box (BX8071513100) BX8071513100 | 5 899 грн. |
Процесор INTEL Core i3-13100F (4C/8T, 3.4GHz, 12MB, LGA1700) BOX BX8071513 | 4 879 грн. |
Процесор Intel Core i3 13100F 3.4GHz (12MB, Raptor Lake, 58W, S1700) Box ( | 4 209 грн. |
Процесор Intel Core i3-13100F 4C/8T 3.4GHz 12Mb LGA1700 58W graphics Box ( | 5 150 грн. |
INTEL Core i3-13100F Box (BX8071513100F) | 5 150 грн. |
Модификації Intel Core i3 Raptor Lake
Ціни на Intel Core i3 Raptor Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 BOX | від 5 710 грн. | 70 пропозицій | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100 OEM | від 6 107 грн. | 17 пропозицій | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100F BOX | від 4 079 грн. | 68 пропозицій | ||
Intel Core i3 Raptor Lake i3-13100T OEM | від 7 728 грн. | 2 пропозиції |