Процесор Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Відео 27Фото 2 |
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX |
|
Чотири фізичних ядра і вісім віртуальних потоків. Автоматичний розгін Turbo Boost.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX
Усі ціни 63 →Intel Core i3-10100F 3.6(4.3)GHz 6MB s1200 Box (BX8070110100F) BX807011010 | 3 085 грн. |
Процесор Intel Core i3 10100F 3.6GHz (6MB, Comet Lake, 65W, S1200) Box (BX | 2 727 грн. |
Процесор Intel Core i3-10100F (BX8070110100F) | 2 639 грн. |
Процесор Intel Core i3-10100F (BX8070110100F) | 3 226 грн. |
Intel Core i3-10100F (BX8070110100F) | 2 718 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 0 0 6 |
До цього були всякі відра нібито допотопного радеону на 1.6гхц в ноуті, i3 6006u, i3 2120, небо і земля все літає хоча останнім часом стало здаватися що його не скрізь вистачає хоч і завдання я ставлю для нього не офісні Для охолодження вистачає навіть боксового кулера
Брав в 21 році тоді це було найдешевше рішення в поєднанні з н510 що б отримати спритний процесор хоча зараз у ту ж ціну можна в450 + 5500/3600 взяти Не знайшов Sauchenko ZP: користуюся Intel i3-10100F BOX більше року |
Процесор досить не поганий, купуючи за досить гарною ціною, в момент покупки процесори від AMD були дорожчі. Купувався в парі з 1650 Super (відеокарту для даного процесора можна ставити і краще десь до 2070). Охолоджував боксовий кулер, на щось краще не дозволивши бюджет, температура в стресі OCCT і паралельно запущеним FurMark досягла 81 градус, вентиляторів на вдув не було тільки на виду і верхнє розташування блоку живлення. Максимум споживав 61W. В іграх таких як Horizon Zero Dawn, Metro Exodus, Need for Speed™ Heat температура в середньому була 60-70 градусів, критична темпкратура 100градусів. FPS в іграх було +/- 60, при налаштуваннях високо, впіралост у відеокарту, оперативна пам'ятка DDR4 2*8Gb 2666MHz. У Cinebench R15 набравши 883 (Ryzen 5 2400G - 810, Ryzen 5 1600 - 1142, Ryzen 5 2600 - 1252) Більше тут https://www.facebook.com/PCservicedirect/posts/655 Продуктивність. Ціна на момент покупки. Для себе не знайшов |
У мене коштує 7700K, який я купував за ~280$, а зараз робив людям збірку на 10100 за ~140$ =) Прикро так? 7700K краще звичайно, але якщо порівнювати в іграх то різниця в FPS не така велика, як різниця цін на ці два процесори. Процесор дуже холодний. У парі з Deepcool GAMMAXX 300 температури при повному навантаженні за 7 хвилин не перевищили 44 ° C у корпусі Cougar MG120-G без відеокарти. Вважаю, що можна сміливо брати в ігрову збірку якщо ніяк не вистачає на 10400F. Ціна Не виявив |
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Даниил
26 січня 2022, 05:37
Реализует ли эту сборку? #
Реализует ли карту gtx 1650, 16 gb оперативки 3200 мгц, мать Asus Prime H510M - K, вообще если будет норм цена возьму rtx 3050, тогда наверное надо будет i5 10400f брать, или хватит этого?
anonim
4 січня 2022, 16:58
Подскажите, потянет ли этот процессор с GTX 750 TI на 2gb - GTA 5 на ультрах? #
Еще есть ssd и оперативки 16 гб
7 грудня 2021, 20:54
Помогите #
Что значит преписка f, процессор для пк или ноутбука? И что значит BOX (упаковка?), и подойдёт ли видюха как затычка NVIDIA GeForce 9800gt на 1гб?
Показано 3 із 58 запитань
ще 15 запитань
Модификації Intel Core i3 Comet Lake
Ціни на Intel Core i3 Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 BOX | від 3 798 грн. | 69 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100 OEM | від 3 298 грн. | 39 пропозицій | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F BOX | від 2 579 грн. | 64 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10100F OEM | від 2 531 грн. | 3 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10300 BOX | від 4 148 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i3 Comet Lake i3-10320 BOX | від 7 093 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →