Процесор Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM
Відео 30 |
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM |
|
Гібридна архітектура, що передбачає поєднання високопродуктивних (Performance-cores) і енергоефективних (Efficient-core) ядер. Підтримка стандарту DDR5 і інтерфейсу PCI Express 5.0.
Performance-cores – високопродуктивні ядра, здатні одночасно виконувати до двох потоків обчислення. Efficient-core – енергоефективні ядра не підтримують Hyper-Threading і призначені для обробки фонових навантажень.
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM
Усі ціни 52 →Intel Core i5-12400F 2.5(4.4)GHz 18MB s1700 Tray (CM8071504555318) CM80715 | 5 699 грн. |
Процесор INTEL Core i5-12400F (6С/12T, 2.5GHz, 18MB, LGA1700) TRAY CM80715 | 5 699 грн. |
Процесор Intel Core i5 12400F 2.5GHz 18MB, Alder Lake, 65W, S1700) Tray (C | 5 329 грн. |
Intel Core i5-12400F (CM8071504555318) Tray | 5 394 грн. |
Intel Core i5-12400F (CM8071504555318) Tray | 5 343 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 1 1 3 |
Я придбав цей процесор для свого нового ПК, і я дуже радію цьому вибору. Intel core i5 12400 - це сучасний, потужний та економічний процесор, який підходить для різних цілей. Головне перевага він має 6 ядер 12 потоків і забезпечує швидку та безперебійну роботу в іграх, програмах та браузерах.
Його TDP становить 65 Вт, тому він споживає мало енергії та виділяє мало тепла. Також він має інтегровану графіку Intel UHD Graphics 730, яка може бути корисною на деяку годину, поки не куплено відеокарти. У комплект поставки входить стандартний кулер, який забезпечує належне охолодження процесора. Він має доступну ціну, яка відповідає його якості та продуктивності Він не дозволяє розгін, але це не важливо, бо він і так досить потужний за стандартної частоти. Silver: користуюся Intel i5-12400 BOX більше року |
Мене в i5-12500 все влаштовує. Можна брати i5-12600 (max частота трохи вищу). UHD770. Досить потужний. За найкрутіших стрес-тестів не перегрівався понад 87 градусів при завантаженні всіх ядер на 100%. Кулер Thermalright Assassin King 120 Mini. До нього додав ще один вентилятор 120 спереду радіатора. Ціна трохи завелика на момент покупки (червень 22, але зараз ще став дорожчим.) Александр Замура: користуюся Intel i5-12500 BOX кілька місяців |
Показано 2 з 6 відгуків
ще 4 відгуки
8 лютого 2022, 14:37
Почему отзывы у 12400 от 12600? #
Отзывы от другого процессора совсем на странице 12400F. Уже писал в обратную связь. Работать то будем?
30 січня 2022, 17:16
Можете сказать, какой процессор лучше брать: этот, или Ryzen 5 5600X? #
2 серпня 2023, 20:07
Який блок живлення потрібно #
хочу купити процесор і думаю чи вистачить мені бж 650вт , з відеокартою GTX 1080 ?
Показано 3 із 11 запитань
ще 8 запитань
Модификації Intel Core i5 Alder Lake
Ціни на Intel Core i5 Alder Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 BOX | від 6 511 грн. | 75 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400 OEM | від 6 069 грн. | 46 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F BOX | від 5 300 грн. | 77 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400F OEM | від 5 265 грн. | 52 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12400T OEM | від 10 080 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 BOX | від 8 070 грн. | 59 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500 OEM | від 8 337 грн. | 19 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12500T OEM | від 12 280 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 BOX | від 9 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600 OEM | від 12 720 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K BOX | від 7 828 грн. | 69 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF BOX | від 6 690 грн. | 80 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600KF OEM | від 6 851 грн. | 33 пропозиції | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600K OEM | від 8 639 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Alder Lake i5-12600T OEM | від 13 720 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →