Процесор Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM (CM8070804497016)
Відео 47 |
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM
Усі ціни 42 →Intel Core i5-11400F 2.6(4.4)GHz 12MB s1200 Tray (CM8070804497016) CM80708 | 4 099 грн. |
Процесор INTEL Core i5-11400F (2.6GHz, 12MB, LGA1200) TRAY CM8070804497016 | 4 299 грн. |
Процесор Intel Core i5 11400F 2.6GHz (12MB, Rocket Lake, 65W, S1200) Tray | 4 160 грн. |
Процесор Intel Core i5-11400F (CM8070804497016) | 4 380 грн. |
Intel Core i5-11400F (CM8070804497016) Tray | 4 247 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
0 1 1 10 |
Класний відсоток, взяв 11400F і все працює стабільно, ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ! Ціна та якість! нічого |
Продуктивність У характеристиках 65 ват, на ділі 160 ват. Blue Dragon: користуюся Intel i5-11400F BOX кілька місяців |
Купив за 6000грн
Материнка із сокетом В560 Камінь дуже добрий. Але в мене вежа 200ват, я в біосі розлочив споживання праці. При навантаженні 150-170ват. Раджу брати. Вартість/продуктивність Для видачі потенціалу потрібна потужна башта VladPod: користуюся Intel i5-11400F BOX менше місяця |
Показано 3 з 12 відгуків
ще 9 відгуків
Олег
29 січня 2022, 08:18
Совместимость с видеокартой PCI-Express 2.0 #
Подойдет ли видеокарта Geforce GTX 560 1GB???
Павел
16 січня 2022, 09:52
Добрый день! Подскажите пожалуйста что будет если я для i5-11400F #
возьму материнскую плату Asus ROG STRIX B460-H GAMING у которой максимальная тактовая частота 2933 мгц а у процессора 3200 ???
Показано 3 із 27 запитань
ще 15 запитань
Модификації Intel Core i5 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i5 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 BOX | від 5 554 грн. | 85 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400 OEM | від 5 288 грн. | 41 пропозиція | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F BOX | від 4 268 грн. | 79 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400F OEM | від 3 965 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11400T OEM | від 5 639 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 BOX | від 6 973 грн. | 19 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11500 OEM | від 6 788 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 BOX | від 6 570 грн. | 11 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600 OEM | від 5 758 грн. | 36 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K BOX | від 7 999 грн. | 54 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF BOX | від 6 371 грн. | 20 пропозицій | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600KF OEM | від 7 831 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i5 Rocket Lake i5-11600K OEM | від 5 976 грн. | 28 пропозицій |
Рекомендуємо