Процесор Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX (BX80684I78700)
Відео 12Фото 2 | Очікується у продажу 5 590 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1151 v2; Кількість ядер (cores): 6; Кількість потоків (threads): 12; Частота (ГГц): 3.2; Модель IGP: UHD Graphics 630; Підтримка PCI Express: 3.0; |
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 BOX |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
0 0 1 3 |
Купил I7 8700К и не жалею, после ноутбучного I7 3610qm прирост производительности очень ощутим, вся работа происходит в разы быстрее. Температура тоже очень радует 28-30 градусов в простое и в нагрузке 40-55, но это под топовым кулером Be quiet Dark Rock Pro 4 и термопастой NOCTUA NT-H1, не знаю как будет под другими кулерами, но у меня так) Установил проц в материнку Aorus Z390 Pro, все работает без нареканий. Скорость работы Цена завышена KomRad: користуюся Intel Core i7 Coffee Lake менше місяця |
Дванадцять друзів Intel'а
Core i7-8700 — новий лідер споживчої лінійки процесорів Intel. Володіючи дванадцятьма високочастотними (авторозгін до 4.6 ГГц) віртуальними потоками новітньої архітектури Coffee Lake, зміг обігнати за продуктивністю не тільки шістнадцятипотокові AMD Ryzen 7, але й дорогий Core i7-7800X Skylake-X для сокета LGA2066. Тим більше, на відміну від вищезазначених процесорів, у 8700 є вбудована графіка (а раптом стане в нагоді).
Серйозний апетит
Якщо енергоспоживання Coffee Lake аж до Core i5 приблизно відповідає одному в Kaby Lake, то дванадцятипотоковий Core i7-8700 споживає явно більше електрики, ніж восьмипотоковий 7700. У цьому разі перехід на оновлений Intel сокет LGA1151-v2, має більше активних контактів живлення, являється цілком виправданим. Та й загалом на материнській платі для Core i7-8700 краще не економити: вибір краще зробити на користь якщо не топової, то як мінімум середньоцінової моделі з радіаторами на мосфетах.
Зовсім не іграшка
Core i7-8700 став єдиним процесором восьмого покоління, який коштує трохи дорожче (на 15 відсотків) за свого попередника з сьомого покоління. Але й при цьому він вийшов аж у півтори рази потужнішим у багатопотоковості й відсотків на 10 однопотоковості. Для складання ігрового ПК, навіть із запасом продуктивності на багато років уперед, i7-8700, мабуть, надмірний. Його доля — професійні робочі станції для відеомонтажу чи тривимірного моделювання, які рано чи пізно відіб'ють вкладені в них гроші.
Модификації Intel Core i7 Coffee Lake
Ціни на Intel Core i7 Coffee Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700 OEM | від 9 418 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700K BOX | від 12 282 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Coffee Lake i7-8700T OEM | від 15 680 грн. | 4 пропозиції |