Надувний матрац Intex 64108
Intex 64108 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель матраца різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найдешевші варіанти, тільки з матрацом, так і варіанти з подушками, електричними або механічними насосами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64108
Усі ціни 34 →Надувний матрац Intex 64108 (23151) | 959 грн. |
Надувной матрас Intex зеленый (64108) | 661 грн. |
Надувний матрац Intex 64108, 137 x 191 x 25 см. Полуторний | 669 грн. |
Матрац велюр Intex 64108 | 600 грн. |
Матрац надувний Intex Standart велюр 137 x 191 x 25 см Зелений (Intex 6410 | 814 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →