Надувний матрац Intex 64109
Intex 64109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 64109
Усі ціни 13 →Надувний матрац Intex 64109, 152 x 203 x 25 см. Двомісний | 745 грн. |
Ліжко надувне велюр Intex 64109 Prestige Downy Bed 152х203х25 см Зелене | 859 грн. |
Надувний матрац Intex 64109-2, 152 x 203 x 25 см, із двома подушками, насо | 1 094 грн. |
Надувний матрац Intex 64109-3, 152 x 203 x 25 см, з наматрацом-чехом, двом | 1 380 грн. |
Надувний велюровий матрац Intex 64109, 152-203-25см | 1 286 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →