Вудилище Flagman Vortex FVX22-15-45
Фото 7 |
Flagman Vortex FVX22-15-45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flagman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flagman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flagman Vortex FVX22-15-45
Спиннинговое удилище Flagman Vortex 2.2м 15-45г FVX22-15-45 | 390 грн. |
Спінінг Flagman Vortex 2.2м 15-45г (FVX22-15-45) | 416 грн. |
Cпінінговe вудлище Flagman Vortex 2.2м 15-45г арт FVX22-15-45 | 520 грн. |
Вудилище Flagman Vortex Spin 2,20 m 15-45g FVX22-15-45 | 390 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →